swal@swal.eu   |   tel. 22 243-48-52   |   kom. 600 072 946

Wkręty i łączniki do płyt warstwowych

Wkręty i łączniki do płyt warstwowychIstnieją konstrukcje, które wymagają stosowania takich rozwiązań, które nadają się do połączenia jednocześnie kilku warstw jakiegoś materiału. Czym można się posłużyć, aby w pełni dokonać spojenia elementów bez zagrożenia ich rozłączenia? Okazuje się, że niezaprzeczalnymi pionierami w tej dziedzinie są wkręty i łączniki do płyt warstwowych, które charakteryzują się przede wszystkim bardzo dużą mocą oraz wytrzymałością.

Dzięki temu szybko i bezproblemowo przebijają się nawet przez kilka bardzo grubych, czy też twardych warstw. Mają one zatem bardzo dużą zdolność przewiercania, co jest ich ogromnym plusem znacznie ułatwiającym tego typu pracę. Stosując wkręty i łączniki do płyt warstwowych firmy SWAL jesteśmy w stanie znacznie zoptymalizować czas montażu czy też składania jakiejś konstrukcji. Innymi słowy przy pomocy takiego rozwiązania wszystko można robić nie tylko szybciej, ale również skutecznie i z gwarancją bezpieczeństwa.

Warto również wiedzieć, że tego typu wkręty i łączniki do płyt warstwowych nie wymagają żadnego wcześniejszego przygotowania do pracy, od razu są gotowe do użycia i efektownej pracy. W ten sposób możemy być stuprocentowo pewni względem tego, co zostało przez nas wykonane za sprawą zastosowania takiego rozwiązania.

Jest to rewelacyjny sposób na pracę w szybszym tempie i z dużo lepszymi rezultatami, dlatego z całą pewnością warto wybierać omawiane tutaj elementy – firma SWAL może od razu dostarczyć je na miejsce budowy, co dodatkowo przyspieszy całą pracę.

NEW!  LAX® - łącznik do budowy chłodni, gwarantujący redukcję mostka termicznego i pełną gazoszczelność.

Pokaz montażu LAXa - film


Biura projektowe

Dla biur projektowych organizujemy szkolenia i prezentacje. Nasz doradca techniczny ...

Pokaż więcej

Ekologia

SWAL do produkcji łączników LAX używa surowców w 100% podlegających ...

Pokaż więcej

Unia Europejska

Nazwa projektu: "Rozwój działalności poprzez wprowadzenie na rynek europejski innowacyjnego: ...

Pokaż więcej

Targi BUDMA 2008

Pokaż więcej