swal@swal.eu   |   tel. 22 243-48-52   |   kom. 600 072 946

Budowa chłodni i mroźni

budowa chłodni i mroźniW wielu dziedzinach związanych z życiem człowieka i prowadzoną przez niego działalnością potrzebne są konkretne sprzęty ułatwiające, a niekiedy wręcz umożliwiające daną pracę. Do takich urządzeń na pewno należą te, które zapewniają utrzymanie odpowiedniej, stabilnej temperatury. Dlatego też warto zapoznać się tematem, jakim jest budowa chłodni i mroźni, ponieważ bywa on bardzo istotny podczas otwierania wielu biznesów.

Jakie produkty wymagają przechowywania w odpowiednich warunkach, takich jak chociażby właściwa temperatura? Z całą pewnością są to elementy do wyrobu garmażerii, czyli wszystko co dotyczy przemysłu spożywczego. Ma to ogromne znaczenie dla jakości, a także dla zdrowia, ponieważ chroni wszelkiego rodzaju jedzenie przed wytwarzaniem szkodliwych substancji, tworzeniem się pleśni oraz rozmaitych bakterii.

Dlaczego staranna budowa chłodni z najlepszych części jest taka ważna?

SWAL - części do budowy chłodni i mroźniW aptekach, szpitalach czy innych miejscach, w których mamy do czynienia z chemią czy farmakologią, również dużą wagę powinno się przywiązywać do tego w jakich warunkach przechowywane są poszczególne składniki.

Dlatego też z całych sił należy się starać o to, aby budowa chłodni i mroźni wykonywana była w sposób przemyślany oraz staranny. Dzięki temu można mieć pewność, że jej praca będzie efektywna, a także efektowna.

Dobrze wyszkoleni fachowcy będą nam w stanie doradzić odpowiednie wymiary, lokalizację oraz sposób pracy tego urządzenia tak, aby wszystko w prowadzonym przez nas biznesie funkcjonowało poprawnie i bez żadnych zarzutów, natomiast poszczególne części do budowy dostarczyć może firma SWAL.

NEW!  LAX® - łącznik do budowy chłodni, gwarantujący redukcję mostka termicznego i pełną gazoszczelność.

Pokaz montażu LAXa - film


Biura projektowe

Dla biur projektowych organizujemy szkolenia i prezentacje. Nasz doradca techniczny ...

Pokaż więcej

Ekologia

SWAL do produkcji łączników LAX używa surowców w 100% podlegających ...

Pokaż więcej

Unia Europejska

Nazwa projektu: "Rozwój działalności poprzez wprowadzenie na rynek europejski innowacyjnego: ...

Pokaż więcej

Targi BUDMA 2008

Pokaż więcej