swal@swal.eu   |   tel. 22 243-48-52   |   kom. 600 072 946

Budowa hal

budowa halWspółcześnie funkcjonujące magazyny bardzo często oparte są na konkretnym schemacie, który przede wszystkim ma ułatwiać poruszanie się po nich oraz utrzymywanie porządku. Warto zatem wiedzieć, jak powinno takowe miejsce wyglądać, aby w pełni zaspokajało nasze potrzeby i dawało duże możliwości pod względem orientacji.

Jest to szczególnie ważne przy tworzeniu takich miejsc, które mieszczą w sobie duże ilości materiałów czy też produktów z różnych działów. Dlatego też dobrze jest mieć pojęcie na temat takiego przedsięwzięcia, jakim jest budowa hal .

Podczas takiego procesu należy pamiętać przede wszystkim o wysokiej jakości stosowanych rozwiązań oraz zapewnieniu bezpieczeństwa osobom, które mają tam przebywać i pracować. Kolejnym istotnym elementem jest logistyczne podejście do magazynowania. Dzięki temu poprowadzona w ten sposób budowa hal daje właściwie nieograniczone możliwości wykorzystania powstałego w ten sposób miejsca.

Podczas tworzenia konstrukcji należy również pomyśleć o ewentualnej możliwości rozbudowy. Dzięki temu nie ma problemu przy poszerzaniu działalności i większemu zapotrzebowaniu na miejsce dla naszych towarów.

Jeśli decydujemy się na proces, jakim jest budowa hal warto wykorzystywać najnowsze technologie, ponieważ dają one gwarancję ogromnej wytrzymałości, odporności na warunki atmosferyczne, dzięki czemu produktom przechowywanym w magazynie nie grozi zniszczenie. Jest to inwestycja dająca ogromne możliwości, dlatego warto się postarać, aby wszystko było na jak najwyższym poziomie.

Planowanie budowy hali to także wybór odpowiednich dostawców części montażowych. Firma SWAL od wielu lat wspomaga budowę hal dostarczając części najwyższej jakości, często o wiele lepszych parametrach niż powszechnie dostępne w marketach budowlanych.

NEW!  LAX® - łącznik do budowy chłodni, gwarantujący redukcję mostka termicznego i pełną gazoszczelność.

Pokaz montażu LAXa - film


Biura projektowe

Dla biur projektowych organizujemy szkolenia i prezentacje. Nasz doradca techniczny ...

Pokaż więcej

Ekologia

SWAL do produkcji łączników LAX używa surowców w 100% podlegających ...

Pokaż więcej

Unia Europejska

Nazwa projektu: "Rozwój działalności poprzez wprowadzenie na rynek europejski innowacyjnego: ...

Pokaż więcej

Targi BUDMA 2008

Pokaż więcej