swal@swal.eu   |   tel. 22 243-48-52   |   kom. 600 072 946

Kaloty dachowe

kaloty dachoweDach jest jedną z najważniejszych części w budowie domu. Podczas projektu i wykonania należy z ogromną dbałością starać się o jak najlepsze wykonanie tego elementu konstrukcji, ponieważ w dużej mierze to on gwarantuje doskonałe zabezpieczenie domu przed rozmaitymi warunkami atmosferycznymi.

Co można zatem wykorzystać, aby zapewnić sobie i swoim bliskim bezpieczny, ciepły i przyjazny dom? Rewelacyjnym elementem do wykorzystania podczas budowy są kaloty dachowe firmy SWAL, które wykorzystywane są do mocowania wszelkich pokryć dachowych.

Dzięki ich zastosowaniu jesteśmy w stanie doskonale uszczelnić wszelkie, nawet najdrobniejsze szpary. Zazwyczaj elementy te są przytwierdzane za pomocą wkrętów i śrub. Warto zaznaczyć, że wspomniane tutaj kaloty dachowe można bez problemu wyprofilować i dopasować do kształtu oraz formy pokrycia naszego domu. Składają się one z kilku warstw, a najważniejszymi są: część podkładowa, którą w znacznej części jest stal lub aluminium oraz z części uszczelniającej, która jest bardzo elastyczna i może w znakomity sposób spoić wszystkie części.

kaloty dachowe SWALDzięki takiemu rozwiązaniu nic nie przedostaje się pod zadaszenie domu, a co za tym idzie nie powstaje wilgoć, pleśń, ani inne szkodliwe czynniki zagrażające zdrowiu człowieka.

Jeśli zależy Ci na szybkim, a jednocześnie skutecznym rozwiązaniu zabezpieczającym podczas prac wykończeniowych, niewątpliwie wspomniane tutaj kaloty dachowe są najlepszym z możliwych rozwiązań.

NEW!  LAX® - łącznik do budowy chłodni, gwarantujący redukcję mostka termicznego i pełną gazoszczelność.

Pokaz montażu LAXa - film


Biura projektowe

Dla biur projektowych organizujemy szkolenia i prezentacje. Nasz doradca techniczny ...

Pokaż więcej

Ekologia

SWAL do produkcji łączników LAX używa surowców w 100% podlegających ...

Pokaż więcej

Unia Europejska

Nazwa projektu: "Rozwój działalności poprzez wprowadzenie na rynek europejski innowacyjnego: ...

Pokaż więcej

Targi BUDMA 2008

Pokaż więcej