swal@swal.eu   |   tel. 22 243-48-52   |   kom. 600 072 946

Wkręty samowiercące

Wkręty samowiercąceWszelkiego rodzaju prace montażowo-budowlane wymagają często dużego nakładu zaangażowania oraz siły, jaką trzeba włożyć, aby wszystko wykonane było na jak najwyższym poziomie, a przede wszystkim trwale i dokładnie. Zadanie może być szczególnie trudne, gdy mamy do czynienia z grubymi, twardymi materiałami.

W takich przypadkach doskonale sprawdzają się wkręty samowiercące, które wspaniale sprawdzają się w każdych warunkach. Warto zaznaczyć, że nie ma niczego lepszego do różnorodnych konstrukcji stalowych, które, jak wiadomo, wymagają szczególnie mocnego zabezpieczenia i wsparcia.

Dzięki temu znakomicie się trzymają i nic nie jest w stanie ich zniszczyć, ani zwalić. Omawiane tutaj wkręty samowiercące mają również bardzo szerokie zastosowanie w innych materiałach. Bardzo dobrze funkcjonują przy pracy z drewnem czy też betonem, co jest ich dodatkowym atutem zachęcającym do wykorzystywania ich przy tworzeniu wielu, rozmaitych konstrukcji.

Wkręty samowiercące SWAL Tego typu rozwiązania bardzo dobrze funkcjonują w przypadku takich projektów, które wymagają zamaskowania konkretnych elementów. Dzięki temu wszystko jest bardzo mocne i wytrzymałe, a jednocześnie prezentuje się estetycznie.

Wkręty te zaprojektowane są w taki sposób, który zdecydowanie ułatwia pracę montażową wszelkich rzeczy, konstrukcji i innych form, gwarantując ich atrakcyjny wygląd, a nade wszystko dając poczucie pewności, bezpieczeństwa i stabilności. Warto zdecydować się na te, pochodzące od sprawdzonego producenta, którym bez wątpienia jest firma SWAL.

NEW!  LAX® - łącznik do budowy chłodni, gwarantujący redukcję mostka termicznego i pełną gazoszczelność.

Pokaz montażu LAXa - film


Biura projektowe

Dla biur projektowych organizujemy szkolenia i prezentacje. Nasz doradca techniczny ...

Pokaż więcej

Ekologia

SWAL do produkcji łączników LAX używa surowców w 100% podlegających ...

Pokaż więcej

Unia Europejska

Nazwa projektu: "Rozwój działalności poprzez wprowadzenie na rynek europejski innowacyjnego: ...

Pokaż więcej

Targi BUDMA 2008

Pokaż więcej